Sensitive-kiss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sensitive-kiss

A RPG forum for all
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Mi'am facut si eu aparitia!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Yume
Admin
Admin
Yume


Posts : 1027
Join date : 2009-06-09
Location : in my bloody world

Mi'am facut si eu aparitia! Empty
PostSubject: Mi'am facut si eu aparitia!   Mi'am facut si eu aparitia! Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:10 pm

uff..noroc cu copy/paste
Heya..numele meu e secret..etto..cei care vor sa-l afle o vor face pe mess..sau chiar prin pm..am 14 ani..fiind nascuta pe 27.04.1995 si sunt zodia taur..asa ca aveti grija sa nu va impung : )) well..ce sa mai zic.sunt din Aiud..boring city ~~"..imi plac multe anime'uri cum ar fi : Bleach, rosario+vampire, death note, blood+, naruto, gravitation, paradise kiss, FMP, FMA, Jigoku Shoujo, kaleido star...etc (nu mai im vin altele in minte pe moment ^^")
Asa muzica pe care o ascult:
-J-rock
-Rock
-Pop(rar ^^)
-Hip-hop...
Trupe: hm..Good Charlotte, Linkin Park, Simple Plan, An Cafe, The gazzete etc..
Filme: imi plac cele horror..dar si comediile...imi place sa rad...
Carti: nu prea citesc..prefer sa fac altceva..sau mai citesc fic-uri
Ce imi place sa fac: sa desenez...sa ma dau cu rolele, cu bicicleta,cu skateu'...sa pictez icoane...sa navighez pe net...sa ascult muzica, sa ies cu prietenii..sa fac pe nebuna : ))
Cateva lucruri despre mine: Sum o fire prietenoasa, amabila, sufletista, de incredere,nebuna, zapacita, impulsiva...desi am invatat sa ma mai calmez..cred...oricum prefer in ultimu' timp sa nu ma mai arat^^...Sunt desteapta..desi urasc scoala am note bune si merg la olimpiadeT^T nu prea imi plac...oricum daca as avea puteri i-as da FOCCCC!!!
Imi ajut prietenii la nevoie...pot fi o prietena, dar si o dusmanca pe cinste. Cand ma enervez ar fi bine sa nu-mi stea nimeni in cale..*si asta nu o zis-o je...ci prietenii care ma cunosc si care m-o vazut nervoasa...^^*
Now..i hate: sa fiu mintita...sa se profite de mine, dar de obicei imi dau seama mai devreme sau mai tarziu^^", sa fiu copiata. Nu-mi plac prieteni falsi..prefer unul singur, dar adevarat...
Cam atat despre mine...daca mai aveti intrebari nu ezitati sa puneti...
Back to top Go down
Chou
Admin
Admin
Chou


Posts : 448
Join date : 2009-06-09

Mi'am facut si eu aparitia! Empty
PostSubject: Re: Mi'am facut si eu aparitia!   Mi'am facut si eu aparitia! Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:19 pm

poi sa stii ca noroc cu copy/paste :)) Yume dear friend and partner Mi'am facut si eu aparitia! 845235:X welcome here happy posting si nebunie placuta Mi'am facut si eu aparitia! 845235:X
Back to top Go down
http://anime-sensation.4rumer.com
Yume
Admin
Admin
Yume


Posts : 1027
Join date : 2009-06-09
Location : in my bloody world

Mi'am facut si eu aparitia! Empty
PostSubject: Re: Mi'am facut si eu aparitia!   Mi'am facut si eu aparitia! Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:21 pm

mda...traiasca copy/paste : )) wel..mersi pentru welcome..nebunie va fi cata cuprinde : )) acum ca suntem si in vacanta Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Mi'am facut si eu aparitia! Empty
PostSubject: Re: Mi'am facut si eu aparitia!   Mi'am facut si eu aparitia! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mi'am facut si eu aparitia!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sensitive-kiss :: Administration :: Administration :: New users-
Jump to: