Sensitive-kiss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sensitive-kiss

A RPG forum for all
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Welcome to Sensitive~Kiss

Go down 
AuthorMessage
Chou
Admin
Admin
Chou


Posts : 448
Join date : 2009-06-09

Welcome to Sensitive~Kiss Empty
PostSubject: Welcome to Sensitive~Kiss   Welcome to Sensitive~Kiss Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:01 pm

In primul rand vreau sa urez tuturor useriolor Bun venit pe forum spor la postari si acum sa zic ceva despre mine ^^
Poi sa incep cu inceputul:
Eu sunt Chou ^^sunt o fire prietenoasa cam zuza uneori...cam des in ultimul timp ,cand imi pun ceva in cap nu cred ca ma poate opri cineva,imi place sa ma distrez ca orice om normal,urasc scoala,sunt putin indiferenta pot fi o dusmanca pe cinste la fel si prietena imi plac anime-urile (de fapt le uramresc de vreo 2-3 ani) de toate felurile mai ales horror,yaoi ,si de comedie...anime-uri preferate..hmm sa vedem
-Death note
-Vampire knight(am mai spus ca ador vampirii?)
-Rosario vampire
-Shugo Chara!
-FMA
-FMP Fumoffu
-Paradise kiss
-Loveless
-Lovely complex
-Gravitation
Ouran High School Host Club etc
Manga pana acum am citit moe kare!!,uwasa no midori-kun si bloody kiss astea imi amintesc acum -.-"
Urasc manelele si populara
trupe preferate:Ayabie,Nighmare,An cafe,The gazette,Linkin park,RBD(don't ask)si cam atat;culori favorite:Verde,violet,negru ,rosu,roz
Atentie fiecare user isi va deschide propiul topic in care sa se prezinte
Back to top Go down
http://anime-sensation.4rumer.com
 
Welcome to Sensitive~Kiss
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sensitive-kiss :: Administration :: Administration :: New users-
Jump to: